Redakcja

Artur Strzelecki Artur Strzelecki

Redaktor naczelny. W artykułach upowszechnia wiedzę o marketingu w wyszukiwarkach internetowych. W wolnych chwilach doradza dużym i małym klientom. Na co dzień spełnia się jako pracownik Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, od jakiegoś czasu ze stopniem naukowym doktora.

Wpisy Artura Strzeleckiego na Silesia SEM: silesiasem.pl/author/artur-strzelecki

Kinga Gołębiewska Kinga Gołębiewska

Zastępca redaktora naczelnego. Od kilku lat pracuje jako SEM Manager. Doświadczenie zdobywała w kilku agencjach reklamowych na Śląsku i w Krakowie. Obecnie prowadzi kampanie dla wielu firm, którym pomaga w kreowaniu ich marki w Internecie i osiąganiu jak najwyższych współczynników konwersji.

Wpisy Kingi Gołębiewskiej na Silesia SEM: silesiasem.pl/author/kinga-golebiewska

Anna Pietrasik Anna Pietrasik

Copywriter z pasją, entuzjastka mediów społecznościowych, od ponad 5 lat nieprzerwanie działająca w obszarze marketingu internetowego. Aktualnie prowadzi agencję content marketingową Strzygi.pl, dostarczając klientom wysokiej jakości teksty na strony www i nie tylko.

Wpisy Anny Pietrasik na Silesia SEM: silesiasem.pl/author/anna-pietrasik

Łukasz Żelezny Łukasz Żelezny

SEO ekspert w uswitch.com, prelegent na światowych konferencjach marketingowych jak Marketing Festival, ClickZ, BrightonSEO, Search Marketing Day i Festiwal SEO.

Wpisy Łukasza Żeleznego na Silesia SEM: silesiasem.pl/author/lukasz-zelezny

Mateusz Dela Mateusz Dela

SEO zajmuję się od 10 lat, obecnie jest specjalistą d/s SEO w Goeuro. Ponadto zajmuje się szkoleniami z zakresu pozycjonowania i optymalizacji zarówno na szkoleniach indywidualnych jak i dla prywatnych firm.

Wpisy Mateusza Deli na Silesia SEM: silesiasem.pl/author/mateusz-dela

Kinga Hulewicz Kinga Hulewicz

Zajmuje się marketingiem internetowym w polskim startupie Positionly. Jest wielką fanką inbound marketingu. Uwielbia dobrą kawę i startupowe klimaty. Lubi uczyć się nowych rzeczy i przelewać te doświadczenia na papier.

Wpisy Kingi Hulewicz na Silesia SEM: silesiasem.pl/author/kinga-hulewicz

Sławomir Borowy Sławomir Borowy

Obecnie pracuje na własny rachunek. W 2013 roku przeszkolił 50 kenijskich nauczycieli z zagadnień dotyczących obsługi komputera. Kiedy nie pracuje – biega. Ukończył m.in. Maraton Warszawski. Poza tym jeździ na rowerze i zwiedza świat.

Wpisy Sławomira Borowego na Silesia SEM: silesiasem.pl/author/slawomir-borowy