Freelance Camp – konferencja dla freelancerów i firm MŚP

Freelance Camp

Freelance Camp to spotkanie przedsiębiorców z sektora MŚP, mikroprzedsiębiorców i freelancerów, którzy szukają praktycznych informacji oraz wskazówek dotyczących prowadzenia innowacyjnego biznesu. To szereg wystąpień znanych i lubianych prelegentów, którzy podzielą się swoją wiedzą w ciekawej formie, zachęcając do aktywnego uczestnictwa oraz dyskusji na tematy związane z IT, marketingiem, PR a także budowaniem strategii i ścieżek sukcesu biznesowego.

Dodatkowo podczas Freelance Camp odbędą się prezentacje narzędzi, usług i serwisów dedykowanych przedsiębiorcom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Freelance Camp uwalnia potencjał profesjonalistów wspierając przedsiębiorczość, innowacyjność i konkurencyjność małego i średniego biznesu poprzez budowanie wzajemnego zaufania i bezpieczne kojarzenie potrzeb firm z wiedzą i umiejętnościami freelancerów.


Zobacz Pozycjonowanie sklepu internetowego - 2 częściowe szkolenie online


Przez 2 dni – 9 i 10 maja 2013 r. Freelance Camp będzie gościć znanych specjalistów od kreowania marki, budowania wizerunku, prowadzenia skutecznych działać w Internecie, blogerów, programistów, dziennikarzy, fotografów, szkoleniowców i grafików. Nie zabraknie także próbek umiejętności warsztatowych oraz możliwości podyskutowania o trendach pracy zdalnej w Polsce i na świecie.

Konferencja odbędzie się w Auli Drewnianej Agencji Rozwoju Lokalnego w Gliwicach – ul. Bojkowska 37, Budynek 3 – Cechownia, II piętro (szczegóły: www.arl.pl).

Konferencja została przygotowana dla 300 specjalistów różnych branż – pracujących na własny rachunek, mikroprzedsiębiorców oraz przedstawicieli MŚP. Uczestnikami konferencji będą profesjonaliści z całej Polski, którzy zgłoszą swój udział za pośrednictwem formularza na stronie www.freelancecamp.pl

Uczestnicy otrzymają następujące korzyści:

 • pozyskanie wiedzy nt. prowadzenia biznesu od najlepszych specjalistów w branży,
 • wymiana doświadczeń z innymi przedsiębiorcami,
 • uzyskanie wskazówek jak rozwiązywać konkretne problemy,
 • promocja własnej firmy,
 • zaprezentowanie swojej oferty docelowemu odbiorcy,
 • wymiana kontaktów i nawiązanie współpracy z innymi firmami.

Dla fanów i czytelników Silesia SEM promocyjna cena 99zł. Wystarczy przy zapisie podać SILESIASEM99.


Zapisz się do newslettera wypełniając pola poniżej. Będziesz na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami związanymi z Silesia SEM i informacjami o marketingu internetowym w sieci. Nie spamujemy.

Zostanie wysłany do Ciebie e-mail potwierdzający: przeczytaj zawarte w nim instrukcje, aby potwierdzić subskrypcję.

Twój email:

 Zapoznałem się z polityką prywatności.

The following two tabs change content below.

Artur Strzelecki

Niezależny specjalista SEM, który upowszechnia wiedzę o marketingu w wyszukiwarkach internetowych. W wolnych chwilach doradza dużym i małym klientom.

4 przemyślenia nt. „Freelance Camp – konferencja dla freelancerów i firm MŚP

 1. Będzie coś o windykacji?:) Bo to obecnie największy problem przy prowadzeniu działalności.

 2. dobrze podpisana umowa rozwiązuje problem windykacji, czy to w SEO czy w rehabilitacji czy w inych dziedzinach

 3. Zapowiada się kolejna, bardzo ciekawa konferencja, szkoda tylko, że info o niej pojawiło się tak późno i nie będę mógł w niej uczestniczyć 🙁 Chętnie bym posłuchał, co różni eksperci mają do powiedzenia.
  Nasuwa mi się jedna uwaga – rozumiem, że ma to być konferencja tematyczna, ale czytając zapowiedź widzę, że raczej mało będzie zagadnień dotyczących ogólnie prowadzenia biznesu. Szczególnie drobnym przedsiębiorcom przydałaby się np. wiedza o płynności finansowej (której brak to obecnie najczęstsza przyczyna upadku MSP) czy np. wspomnianej windykacji (nawiasem mówiąc żadna umowa nie rozwiązuje problemu windykacji – jak klient nie płaci, to nieważne jakie są zapisy umowne – trzeba kasę jakoś ściągnąć).
  Tak czy inaczej życzę udanego weekendu, owocnego networkingu i niezapomnianego zjazdu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *