Freelance Camp – konferencja dla freelancerów i firm MŚP

Freelance Camp

Freelance Camp to spotkanie przedsiębiorców z sektora MŚP, mikroprzedsiębiorców i freelancerów, którzy szukają praktycznych informacji oraz wskazówek dotyczących prowadzenia innowacyjnego biznesu. To szereg wystąpień znanych i lubianych prelegentów, którzy podzielą się swoją wiedzą w ciekawej formie, zachęcając do aktywnego uczestnictwa oraz dyskusji na tematy związane z IT, marketingiem, PR a także budowaniem strategii i ścieżek sukcesu biznesowego.

Dodatkowo podczas Freelance Camp odbędą się prezentacje narzędzi, usług i serwisów dedykowanych przedsiębiorcom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Freelance Camp uwalnia potencjał profesjonalistów wspierając przedsiębiorczość, innowacyjność i konkurencyjność małego i średniego biznesu poprzez budowanie wzajemnego zaufania i bezpieczne kojarzenie potrzeb firm z wiedzą i umiejętnościami freelancerów.

Festiwal SEO 2017 Katowice

Przez 2 dni – 9 i 10 maja 2013 r. Freelance Camp będzie gościć znanych specjalistów od kreowania marki, budowania wizerunku, prowadzenia skutecznych działać w Internecie, blogerów, programistów, dziennikarzy, fotografów, szkoleniowców i grafików. Nie zabraknie także próbek umiejętności warsztatowych oraz możliwości podyskutowania o trendach pracy zdalnej w Polsce i na świecie.

Konferencja odbędzie się w Auli Drewnianej Agencji Rozwoju Lokalnego w Gliwicach – ul. Bojkowska 37, Budynek 3 – Cechownia, II piętro (szczegóły: www.arl.pl).

Konferencja została przygotowana dla 300 specjalistów różnych branż – pracujących na własny rachunek, mikroprzedsiębiorców oraz przedstawicieli MŚP. Uczestnikami konferencji będą profesjonaliści z całej Polski, którzy zgłoszą swój udział za pośrednictwem formularza na stronie www.freelancecamp.pl

Uczestnicy otrzymają następujące korzyści:

  • pozyskanie wiedzy nt. prowadzenia biznesu od najlepszych specjalistów w branży,
  • wymiana doświadczeń z innymi przedsiębiorcami,
  • uzyskanie wskazówek jak rozwiązywać konkretne problemy,
  • promocja własnej firmy,
  • zaprezentowanie swojej oferty docelowemu odbiorcy,
  • wymiana kontaktów i nawiązanie współpracy z innymi firmami.

Dla fanów i czytelników Silesia SEM promocyjna cena 99zł. Wystarczy przy zapisie podać SILESIASEM99.


Masz problem? Potrzebujesz fachowej obsługi z zakresu SEM/SEO ? Skontaktuj się z nami, już dziś! Napisz na kontakt@silesiasem.pl

Zapisz się do newslettera wypełniając pola poniżej. Będziesz na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami związanymi z Silesia SEM i informacjami o marketingu internetowym w sieci. Nie spamujemy.

Zostanie wysłany do Ciebie e-mail potwierdzający: przeczytaj zawarte w nim instrukcje, aby potwierdzić subskrypcję.

Twój email:

 Zapoznałem się z polityką prywatności.

The following two tabs change content below.

Artur Strzelecki

Niezależny specjalista SEM, który upowszechnia wiedzę o marketingu w wyszukiwarkach internetowych. W wolnych chwilach doradza dużym i małym klientom.