Archiwa kategorii: Workshops

EU Search Awards

European Search Awards w Krakowie

To już szósty rok gdy zostają przyznane europejskie wyróżnienia za kampanie i najlepsze zespoły podejmujące się działań w marketingu w Google. W tym roku nagrody zostaną przyznane w 29 kategoriach wiodącym europejskim agencjom, a gala finałowa będzie miała miejsce w Krakowie 27 kwietnia 2017 roku.

Marketing Festival 2016

Marketing Festival 2016 w Ostrawie

Know-how najlepszych światowych specjalistów w dziedzinie digital marketingu ma do Polski bliżej niż kiedykolwiek wcześniej. Droga z Katowic na Marketing Festival będzie w tym roku trwała jedynie godzinę, zaś półtorej godziny z Krakowa, dwie i pół z Wrocławia a cztery godziny z Warszawy.

logo key-words.pl

Klucz do promocji Twojego biznesu – czyli krótka relacja z konferencji Key-Words

W dość kameralnym gronie około 30. osób odbyła się 3 lutego w Katowicach konferencja Key-Words. Organizatorzy (Silence! oraz MOMA Marketing) za miejsce spotkania obrali świeżą sale konferencyjną w Muzeum Śląskim. Konferencja określona jest spotkaniem specjalistów w dziedzinie marketingu internetowego i tradycyjnego, której celem poszerzenie wiedzy z zakresu rozwiązań marketingowych i e-marketingowych oraz dyskusja o najnowszych trendach w tym zakresie.