Google Finance wyświetla wyniki GPW w Warszawie

Google Finance PKO Bank Polski

Od dzisiaj w usłudze Google Finance można na bieżąco sprawdzać wyniki Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Do tej pory Google Finance oferował wyświetlanie wyników z wielu zagranicznych giełd. Po tej zmianie w Google Finance, możemy obserwować wyniki z 35 giełd papierów wartościowych z całego świata. Większość z nich można śledzić w czasie rzeczywistym, pozostałe udostępniają swoje indeksy z reguły z 15 minutowym opóźnieniem.

W narzędziu można obserwować głównie giełdy z rynku amerykańskiego, europejskiego i azjatyckiego. Głównym indeksem dla polskiego rynku papierów wartościowych jest WIG i to link do niego jest wyświetlany na stronie www.google.com/finance.

Oprócz niego, można przejść do wyników każdej spółki osobno. Aby wyszukać wynik np. dla PKO Bank Polski w wyszukiwarce Google Finance należy wpisać WSE:PKO.


Zapisz się do newslettera wypełniając pola poniżej. Będziesz na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami związanymi z Silesia SEM i informacjami o marketingu internetowym w sieci. Nie spamujemy.

Zostanie wysłany do Ciebie e-mail potwierdzający: przeczytaj zawarte w nim instrukcje, aby potwierdzić subskrypcję.

Twój email:

 Zapoznałem się z polityką prywatności.
The following two tabs change content below.

Artur Strzelecki

Niezależny specjalista SEM, który upowszechnia wiedzę o marketingu w wyszukiwarkach internetowych. W wolnych chwilach doradza dużym i małym klientom.

3 przemyślenia nt. „Google Finance wyświetla wyniki GPW w Warszawie

  1. Fajnie… póki co tylko WIG jest w zestawieniu… NC i reszta ferajny mam nadzieję też się tu znajdzie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *