Jon Cooper w Polsce – grube linki na wyciągnięcie ręki

Jon Cooper

Nie lada gratka wydarzy się za kilka dni w Warszawie. Jednodniowe szkolenie z link buildingu poprowadzi Jon Cooper, „chłopaczek” który niejednego zawstydzi swoją wiedzą o linkach.

Jon Cooper prowadzi stronę internetową pt. Point Blank SEO. Temat przewodni jego strony to linki i wszystko co się z tym wiąże. W jednym z jego poradników można przeczytać, że techniki związane ze zdobywaniem linków zgłębiał przez 3 lata, zanim ten poradnik opublikował.

Ponad dwa lata temu stworzył też artykuł w którym zebrał wypowiedzi ok. 50 ekspertów SEO o tym jak budować linki. Nie ukrywam, że zainspirowany tamtym postem przygotowałem jego odpowiednik w języku polskim gdzie wypowiedzi udzieliło 35 osób w artykule pt. Link Building – 35 rad jak tworzyć i zdobywać linki.

Jednym słowem ma „chłopaczek” głowę na karku i wyspecjalizował się w linkach. Piszę chłopaczek, bo kończy w tym roku dopiero 21 lat, zatem gdzie mieszka, czyli w USA nawet jeszcze alkoholu kupić mu nie wolno 🙂

To co powinno być obowiązkowe dla każdego zajmujące się SEO, to udział w szkoleniu przez niego prowadzonym. Wiem, zaraz będziecie wyrzucać, że drogo, że to nie na polskie warunki itp. I po części macie rację. Bo niestety rynek mamy popsuty, ale na własne życzenie. Jeśli nadal robicie SEO w abonamencie za 150zł, a klientowi w tej sumie obiecaliście:

  • być odpornym na zmiany w Google,
  • być odpornym na działania konkurencji,
  • unikać kar Google,
  • błyszczeć w chwale w TOP5.

to rzeczy, których nauczysz się od Jona Coopera Ci się nie przydadzą, bo najzwyczajniej nie będziesz miał tego komu sprzedać.

Natomiast jeśli widzisz swój biznes na długie lata, chcesz robić dla klientów fajne rzeczy w dobrych budżetach, to jest to jak najbardziej dobry kierunek. Maxroye organizują zacne rzeczy i choć w wielu tematach mocno z nimi konkuruje, to tu nie mam najmniejszej wątpliwości, że szkolenie z Jonem Cooperem to jest obowiązkowa pozycja, którą muszę zaliczyć.

Strona szkolenia:

http://searchmarketingweek.com/szkolenie-seo-pozycjonowanie-pro/

PS. Jest nofollow bo w końcu konkurencja jesteśmy 🙂
PS2. Nie jest to wpis sponsorowany


Zapisz się do newslettera wypełniając pola poniżej. Będziesz na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami związanymi z Silesia SEM i informacjami o marketingu internetowym w sieci. Nie spamujemy.

Zostanie wysłany do Ciebie e-mail potwierdzający: przeczytaj zawarte w nim instrukcje, aby potwierdzić subskrypcję.

Twój email:

 Zapoznałem się z polityką prywatności.
The following two tabs change content below.

Artur Strzelecki

Niezależny specjalista SEM, który upowszechnia wiedzę o marketingu w wyszukiwarkach internetowych. W wolnych chwilach doradza dużym i małym klientom.

2 przemyślenia nt. „Jon Cooper w Polsce – grube linki na wyciągnięcie ręki

  1. Od siebie mogę podziękować za info. Chętnie by się wzięło udział w szkoleniu… ale jak na razie wykupiłem dostęp do jego kursu, za 67 dolarów, dostępnego na stronie. Czas poszerzyć wiedzę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *