Pozycjonowanie stron bukmacherskich już legalne w Polsce

ustawa hazardowa 2017

Zapewne wielu pamięta jak do niedawna Urząd Celny ścigał za wspieranie portali promujących treści bukmacherskie. Zazwyczaj na celowniki Urzędu byli pośrednicy, którzy żyli z afiliacji bukmacherskiej. Okazuje się, że ostatnie zmiany przyniosły odwilż w tym zakresie.


Zobacz 7 częściowe szkolenie online z pozycjonowania i optymalizacji


Przypomnę ciekawy przypadek opisany wcześniej. Firma SEO zbudowała zaplecze dla klienta, które dotyczyło branży bukmacherskiej. Po kilku latach odezwał się Urząd Celny i chciał nałożyć karę.

Urząd Celny w pogoni za wykonawcą SEO

Zdarzenie miało swój ciąg dalszy.

Urząd Celny w pogoni za wykonawcą SEO – część druga

Obecnie sytuacja się zmieniła. W Polsce działają tylko legalne firmy bukmacherskie, z którymi można legalnie współpracować i zarabiać na afiliacji. Pełne zestawienie z kim obecnie można współpracować znalazłem na Johnnybet, portalu, który do tej pory bym omijał szerokim łukiem, natomiast obecnie w wyniku wprowadzonych zmian, można śmiał zapoznać się z treściami tam publikowanymi.

https://pl.johnnybet.com/legalne-zaklady-bukmacherskie-online-w-polsce

Wprowadzenie ustawy hazardowej uregulowało działania firm bukmacherskich w internecie, a także umożliwiło legalne działania SEO w tym obszarze.


Zapisz się do newslettera wypełniając pola poniżej. Będziesz na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami związanymi z Silesia SEM i informacjami o marketingu internetowym w sieci. Nie spamujemy.

Zostanie wysłany do Ciebie e-mail potwierdzający: przeczytaj zawarte w nim instrukcje, aby potwierdzić subskrypcję.

Twój email:

 Zapoznałem się z polityką prywatności.
The following two tabs change content below.

Artur Strzelecki

Niezależny specjalista SEM, który upowszechnia wiedzę o marketingu w wyszukiwarkach internetowych. W wolnych chwilach doradza dużym i małym klientom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *