European Search Awards w Krakowie

EU Search Awards

To już szósty rok gdy zostają przyznane europejskie wyróżnienia za kampanie i najlepsze zespoły podejmujące się działań w marketingu w Google. W tym roku nagrody zostaną przyznane w 29 kategoriach wiodącym europejskim agencjom, a gala finałowa będzie miała miejsce w Krakowie 27 kwietnia 2017 roku.

Ten rok jest również wyjątkowy, ponieważ do udziału w jury konkursu zostało zaproszonych 4 polaków: Cezary Lech z MaxRoy, Łukasz Żelezny z uSwitch, Krzysztof Marzec z DevaGroup oraz moja skromna osoba.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 17 lutego 2017 roku w 29 kategoriach. W przygotowaniu zgłoszenia z pewnością pomoże zapoznanie się z wytycznymi oceny stosowanymi przez jurorów oraz poradnikiem zawierającym wskazówki jak przygotować dobre zgłoszenie.

Oficjalna strona: http://www.europeansearchawards.com/

Więcej szczegółowych informacji można uzyskać kontaktując się ze Scotem Furness pod nr +44 (0) 1706 828 855 lub emailem scot.furness(małpa)dontpanicprojects.com.

The following two tabs change content below.

Artur Strzelecki

Niezależny specjalista SEM, który upowszechnia wiedzę o marketingu w wyszukiwarkach internetowych. W wolnych chwilach doradza dużym i małym klientom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *