Google Analytics User Conference Poland & CEE 2014

Google Analytics User Conference

25 września w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie  będzie miała miejsce konferencja Google Analytics User Conference Poland & CEE.  To druga edycja spotkania wszystkich osób, które korzystają z analityki internetowej aby poprawić skuteczność swojego biznesu, jak i swoich klientów. Google Analytics User Conference  to także miejsce wymiany doświadczeń oraz doskonała okazja do zadania pytań twórcom Google Analytics.


Festiwal SEO 2018 Katowice

Pierwsza edycja nazywała się Google Analytics Summit i przyciągnęła do siebie ponad 600 osób. Organizatorami wtedy jak i teraz są Marketing Online oraz Bluerank.

Organizują to w ramach programu Certyfikowanych Partnerów Google Analytics we współpracy z centralą Google w Mountain View – będą prelegenci z Google (co najmniej 2 osoby).

Podczas konferencji oficjalni przedstawiciele Google Mountain View opowiedzą o nowych funkcjach w Google Analytics. Wyjaśnią, na jakie zmiany należy się przygotować w najbliższym roku oraz jak można wykorzystać nowe funkcjonalności. Ponadto eksperci Google przez cały dzień będą do dyspozycji uczestników, by udzielać odpowiedzi na indywidualne pytania.

Podczas wystąpią również czołowi eksperci z polskich firm. Ponownie będzie można zobaczyć Floriana Pertyńskiego z Bluerank oraz Piotra Guziura z Marketing Online. W tym towarzystwie „dopiero” debiutuje młody wilk analityki internetowej Paweł Ogonowski.

Ponadto, wszyscy uczestnicy Google Analytics User Conference zaproszeni są na after party, aby w mniej formalnych okolicznościach kontynuować rozmowy i dyskusje na temat analityki internetowej i Google Analytics.

Więcej szczegółów i rezerwacja biletów na stronie: www.GAUCpoland.pl


Zapisz się do newslettera wypełniając pola poniżej. Będziesz na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami związanymi z Silesia SEM i informacjami o marketingu internetowym w sieci. Nie spamujemy.

Zostanie wysłany do Ciebie e-mail potwierdzający: przeczytaj zawarte w nim instrukcje, aby potwierdzić subskrypcję.

Twój email:

 Zapoznałem się z polityką prywatności.

The following two tabs change content below.

Artur Strzelecki

Niezależny specjalista SEM, który upowszechnia wiedzę o marketingu w wyszukiwarkach internetowych. W wolnych chwilach doradza dużym i małym klientom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *