Mistrzostwa Polski w pozycjonowaniu stron 2013

Mistrzostwa Polski w pozycjonowaniu stron 2013

Rozpoczęcie mistrzostw Polski w pozycjonowaniu stron internetowych zaplanowano na 1 marca 2013. Właśnie startuje oficjalna strona, specjalnie przygotowana do przeprowadzenia konkursu. Każdy, kto chce uczestniczyć powinien zapoznać się z regulaminem konkursu oraz wytycznymi, które będą obowiązywać uczestników.

Przez ostatnich kilka tygodni, grupa SEOPL pracowała nad przygotowaniem regulaminu oraz zbudowaniem konkursu w taki sposób, aby był interesujący dla uczestników. W tym czasie skontaktowało się już z nami kilku przyszłych sponsorów, którzy chcą ufundować nagrody dla uczestników. Przeglądając przygotowany regulamin konkursu, można zwrócić uwagę, że jest on tak zbudowany, aby premiował „długodystansowców” ale także „sprinterów”. Przygotowana propozycja powinna zapewnić emocje od samego początku trwania konkursu, aż do ostatniego dnia.

Najważniejsze wytyczne regulaminu dotyczą domeny. Uczestnik konkursu musi pracować z nowo założoną domeną, która nie posiada żadnej historii linków, tzn nie jest domeną wygasłą, ani przechwyconą. W nazwie domeny, nie mogą też znajdować się poszczególne wyrazy zaczerpnięte hasła konkursowego. Monitorowanie uzyskiwanych pozycji rozpocznie się już po miesiącu trwania konkursu i będzie trwało przez dwa miesiące, do ostatniego dnia. Emocje zapewni trzykrotny wzrost stawki punktowej w ciągu ostatnich dwóch tygodni trwania konkursu. Każdy uczestnik może maksymalnie wystartować tylko z dwoma domenami, na wypadek gdyby jedna się „spaliła” to przy drugiej trzeba już być bardziej ostrożnym :).

Zostały przygotowane atrakcyjne pakiety sponsorskie dla firm i prywatnych sponsorów, którzy chcieliby ufundować nagrody w konkursie. Organizowany konkurs to także bardzo dobra okazja by zaistnieć jako patron medialny. W zamian za to oferujemy informacje o patronacie na stronie konkursowej oraz innych materiałach dotyczących konkursu. Po dalsze szczegóły zapraszam pod adres mistrz2k13@seopl.org.

Warto też zajrzeć do Kroniki Mistrzostw Polski w pozycjonowaniu stron aby zobaczyć, że to bardzo fajna zabawa i warto zagrać, nie tylko dla siebie, ale też dla nagród, bo naprawdę będą solidne 🙂

Strona konkursu: www.mistrz2013.seopl.org


Zapisz się do newslettera wypełniając pola poniżej. Będziesz na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami związanymi z Silesia SEM i informacjami o marketingu internetowym w sieci. Nie spamujemy.

Zostanie wysłany do Ciebie e-mail potwierdzający: przeczytaj zawarte w nim instrukcje, aby potwierdzić subskrypcję.

Twój email:

 Zapoznałem się z polityką prywatności.

The following two tabs change content below.

Artur Strzelecki

Niezależny specjalista SEM, który upowszechnia wiedzę o marketingu w wyszukiwarkach internetowych. W wolnych chwilach doradza dużym i małym klientom.

10 przemyśleń nt. „Mistrzostwa Polski w pozycjonowaniu stron 2013

 1. Z regulaminu „Ostateczna data rejestracji strony konkursowej to 28 lutego 2013r. Po upływie tego terminu formularz rejestracji będzie zamknięty.”
  Tu jakiś błąd jest?

 2. Tak, to jest błąd, ma być 31 marca 2013r. Dzięki za czujność, wkrótce zostanie poprawione.

 3. And the winner is… Panda 🙂 A tak na poważnie, z roku na rok chłopaki będą mieć coraz trudniej. Trzymam kciuki za wszystkich.

 4. Trzeba będzie podwinąć rękawy i przez trzy miesiące trzaskać w klawiaturę. Mam nadzieję że gra będzie warta świeczki.

 5. Będzie się działo 🙂

  Czy gra będzie warta świeczki hmmm w zeszłym roku jeden z blogerów liczył, że za liczbę punktów jaką wydano na wygranie konkursu można sobie by kupić nagrodę główną, ale…
  no właśnie ale lans jaki dzięki temu zyskujesz w branży jest bezcenny 🙂

 6. Ciekawe na jakiej zasadzie pozycjonują te strony, czy nie ma w tym jakiegoś black seo? :>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *