Monitoring marki w internecie – bezpłatna licencja dla czytelników

Netbrand - Monitoring marki w Internecie

Wraz z wydaniem nowej wersji programu do monitoringu marki w internecie – NetBrand, otrzymaliśmy możliwość rozdania bezpłatnej licencji tego produktu stworzonego przez firmę Skrypty.pro

Skrypt ten oferuje możliwości trzech narzędzi, które świetnie łączą się w jeden wspólny pakiet. Na całość składają się: tradycyjny monitoring pozycji w wyszukiwarce Google (różne wersje językowe), śledzenie dyskusji na forach i blogach oraz obserwacja wyników naszych filmów na portalu Youtube.


Autorzy tego produktu obiecują jakość nie odbiegającą od dotychczasowych standardów, a przy tym bardziej konkurencyjną cenę – w porównaniu ze znanymi dotąd usługami oferującymi podobne rozwiązania.

Całość prezentuje się przejrzyście, a ponadto producent oferuje gwarancję bezpłatnych i automatycznych aktualizacji. Co więcej – autorzy produktu nie ograniczają się żadnymi limitami jeśli chodzi o liczbę wyszukiwanych słów kluczowych, domen, śledzonych for czy filmów na Youtube, dlatego jest on warty polecenia, o czym możecie się przekonać testując jedną z dwóch darmowych wersji przygotowanych dla naszych czytelników.

Jeśli jesteście zainteresowani możliwościami oferowanymi przez NetBrand to przez następne 7 dni od publikacji tego artykułu każdy może złożyć zamówienie poprzez formularz widoczny u dołu. Wybierać można spośród dwóch wersji przygotowanych na tę okazję.

  1. NetBrand, wszystkie 3 moduły na 5 miesięcy
  2. NetBrand, moduł monitoringu pozycji na 9 miesięcy

Kliknij, aby otrzymać jedną z opcji. – przejście do Google Docs.


Zapisz się do newslettera wypełniając pola poniżej. Będziesz na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami związanymi z Silesia SEM i informacjami o marketingu internetowym w sieci. Nie spamujemy.

Zostanie wysłany do Ciebie e-mail potwierdzający: przeczytaj zawarte w nim instrukcje, aby potwierdzić subskrypcję.

Twój email:

 Zapoznałem się z polityką prywatności.
The following two tabs change content below.

Artur Strzelecki

Niezależny specjalista SEM, który upowszechnia wiedzę o marketingu w wyszukiwarkach internetowych. W wolnych chwilach doradza dużym i małym klientom.

2 przemyślenia nt. „Monitoring marki w internecie – bezpłatna licencja dla czytelników

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *