Orange, Play, Plus, T-Mobilne – kto jest liderem? [INFOGRAFIKA]

Orange, play, plus, t-mobile - kto jest liderem?

Internet już dawno stał się kanałem reklamowym produktów i usług telekomunikacyjnych. Z roku na rok zainteresowanie reklamą w sieci wzrasta. Nic dziwnego, bo jak wskazują statystyki, 81% badanych uważa internet za główne źródło informacji o produktach i usługach telefonii komórkowej.


Zobacz Pozycjonowanie sklepu internetowego - 2 częściowe szkolenie online


To tutaj znajdujemy interesujące nas informacje dotyczące danych technicznych czy opinii, jaką cieszy się dany produkt/usługa wśród innych użytkowników. Żyjemy w czasach gwałtownego rozwoju internetu mobilnego, a sam telefon komórkowy stał się przedmiotem, z którym praktycznie się nie rozstajemy.

Oto jak prezentują się największe telekomy w wynikach Google. Infografika.Orange, play, plus, t-mobile - kto jest liderem?Źródło: https://webpozycja.pl/infografika,2.html


Zapisz się do newslettera wypełniając pola poniżej. Będziesz na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami związanymi z Silesia SEM i informacjami o marketingu internetowym w sieci. Nie spamujemy.

Zostanie wysłany do Ciebie e-mail potwierdzający: przeczytaj zawarte w nim instrukcje, aby potwierdzić subskrypcję.

Twój email:

 Zapoznałem się z polityką prywatności.

The following two tabs change content below.

Artur Strzelecki

Niezależny specjalista SEM, który upowszechnia wiedzę o marketingu w wyszukiwarkach internetowych. W wolnych chwilach doradza dużym i małym klientom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *