SeoTools 4.2 for Excel – nowe funkcje i wersja PRO

SeoTools Spider

Niels Bosma, autor fantastycznego dodatku pod nazwą SeoTools for Excel po ponad dwóch latach wydał jego aktualizacją. Wprowadza szereg nowych funkcji i aktualizuje obecne, a do wszystkiego wystarczy posiadać program Excel.

Najważniejszym dodatkiem, który się pojawił w zestawie narzędzi jest crawler, który pobiera strony. Jego działanie ilustruje poniższy film.

Inną kolejną zmianą jest wprowadzenie wersji PRO. Za przyzwoitą opłatą, można zlikwidować reklamowy ekran startowy, znieść limit stron pobieranych przez crawlera, zintegrować się z SEOlytics oraz pobierać raporty ścieżek wielokanałowych z Google Analytics.

Interesująca jest także funkcja pobierania daty ostatniej kopii widzianej przez Google. Funkcja pozwala szybko sprawdzić, które strony nie są w indeksie Google i podjąć odpowiednie działania.

Pobierz pakiet SeoTools 4.2 for Excel.Zapisz się do newslettera wypełniając pola poniżej. Będziesz na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami związanymi z Silesia SEM i informacjami o marketingu internetowym w sieci. Nie spamujemy.

Zostanie wysłany do Ciebie e-mail potwierdzający: przeczytaj zawarte w nim instrukcje, aby potwierdzić subskrypcję.

Twój email:

 Zapoznałem się z polityką prywatności.

The following two tabs change content below.

Artur Strzelecki

Niezależny specjalista SEM, który upowszechnia wiedzę o marketingu w wyszukiwarkach internetowych. W wolnych chwilach doradza dużym i małym klientom.

3 przemyślenia nt. „SeoTools 4.2 for Excel – nowe funkcje i wersja PRO

  1. Zastanawia mnie obsługa proxy – czy jest wbudowana i możliwa?
    Bo łatwo można swoje IP zajechać przy normalnym użytkowaniu

  2. „Wystarczy posiadać program Excel”.
    W takim razie muszę ‚tylko’ kupić program?
    Czy jest inna OPCJA?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *