Silesia SEM Szkolenia 2012

Facebook i Twitter Marketing - II edycja

Zapraszamy na kolejną serię szkoleń z marketingu internetowego, która odbędzie się w czerwcu w Katowicach. Startujemy 5 czerwca, a kończymy już dzień później, zatem nie trzeba się martwić, że ktoś przegapi rozpoczęcie Euro2012. W tej serii odbędą się 3 szkolenia, te których prowadzący zebrali najwięcej pochwał i pozytywnych opinii. Od ostatnich szkoleń, które odbyły się w lutym przyszło także sporo zapytań i próśb o następną edycję, zatem zapraszamy wszystkich chętnych do udziału.

Przypomnijmy, to będzie już trzecia seria szkoleń. Pierwsza miała miejsce we wrześniu zeszłego roku i przyciągnęła ok 40 osób. Wtedy szkolenie SEO i pozycjonowanie zaawansowane było zaplanowane na jeden dzień, ale jak się okazało, jest to zbyt mało, co również zauważyli uczestnicy. W 8 godzin bardzo trudno jest zadowolić ekspertów seo nowymi wiadomościami. W drugiej edycji szkolenie SEO i Pozycjonowanie zaawansowane zostało rozszerzone do dwóch dni i to był strzał w dziesiątkę. Opinie i komentarze uczestników potwierdzają wysoką wartość merytoryczną szkolenia oraz otwartość prowadzących na podejmowane tematy.

Również zdecydowaliśmy się uruchomić szkolenie Google AdWords zaawansowane, które także zebrało pozytywne recenzje. Przystępna cena oraz brak sztywnych i grzecznych wytycznych Google do realizowanego tematu, pozwala wyciągnąć z Adwords więcej niż do tej pory. Jeśli dwóch czarnych jak węgiel blackhatowców wychodzi z tego szkolenia i zachwalają przez całe after party szkolenie i prowadzącą, to musi to coś znaczyć :).

Niekwestionowanym zainteresowaniem cieszy się także szkolenie Facebook i Twitter Marketing. Prowadzi je m.in. współautor virala Natanek Batmanek, ale to nie jedyny case, który gruntownie w czasie tego szkolenia poznajemy. Warto podkreślić, że w social mediach mediach wszystko bardzo szybko się zmienia, i tak samo za tymi zmianami podąża bardzo bogaty program tego szkolenia.

Szkolenia w czerwcu odbędą są w Katowicach. Organizatorami i partnerami są Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach oraz Xann Internet Solutions. Każde szkolenie będzie miało miejsce przy ul. Piotra Skargi 8 w salach szkoleniowych SEKA. Zapisz się na wybrane szkolenie.

The following two tabs change content below.

Artur Strzelecki

Niezależny specjalista SEM, który upowszechnia wiedzę o marketingu w wyszukiwarkach internetowych. W wolnych chwilach doradza dużym i małym klientom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *