Archiwa kategorii: Szkolenia

Marketing w Google

Marketing w Google – 7 częściowe szkolenie online

We wrześniu 2018 roku poprowadzę na żywo 7 częściowy cykl szkoleń online (webinar) z zakresu marketingu w Google. Program szkolenia oparłem o zdobyte doświadczenie i wiele lat pracy w tematach, które będą omawiać. Cena szkolenia (459zł netto) jest atrakcyjna a forma uczestnictwa jest bardzo wygodna, bo przed własnym komputerem o dogodnej godzinie.

Optymalizacja sklepów internetowych

Optymalizacja sklepów internetowych – Szkolenie w Warszawie

Szkolenie w Warszawie z zakresu optymalizacji i pozycjonowania sklepów internetowych. Organizowane przez nas szkolenia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, sala jest zawsze wypełniona uczestnikami, którzy przyjeżdżają z całej Polski aby wziąć udział w tych nieprzeciętnym wydarzeniu. Przyszedł czas na zorganizowanie następnego.

Droga do sukcesu w Google w 2015 roku

Google stale się rozwija i wytycza nowe cele. Nie tylko sobie, ale także każdemu, kto chce być na bieżąco ze wszystkimi usługami jakie Google oferuje, a na których można zarobić. Dlatego też w nowym roku ruszamy z nowym pakietem szkoleń SEO/SEM

1000zł do wygrania w konkursie na dowolne usługi hostingowe w NetDC.pl

W zeszłym tygodniu firma NetDC.pl była jednym ze sponsorów szkoleń Silesia SEM. Uczestnicy brali udział w szkoleniach z Google Analytics, mediów społecznościowych, Content Marketingu, optymalizacji i użyteczności stron, Google AdWords oraz zaawansowanego szkolenia z pozycjonowania stron. Otrzymali bony do wykorzystania na dowolne usługi w NetDC.pl i dzięki temu mogą wybrać sobie z pośród oferty serwerów dedykowanych, serwerów VPS lub klasycznych kont hostingowych coś dla siebie.

Silesia SEM 2013

Silesia SEM Szkolenia 2013

W dniach od 17 do 20 września 2013 w Katowicach odbędzie się już szósta edycja szkoleń z marketingu w Internecie. W programie znajdują się podstawowe i zaawansowane szkolenia Google AdWords i pozycjonowania oraz szkolenie z Google Analytics. Szkolenia będą prowadzone w ramach warsztatów Silesia SEM i odbędą się w Katowicach.

Szkolenia są przeznaczone dla każdej osoby, które planuje pogłębić swoją wiedzę o analityce internetowej z wykorzystaniem Google Analytics, marketingu w wyszukiwarce Google, sposobach, narzędziach i efektach pozycjonowania stron w działaniach promocyjnych oraz bardzo dobrych praktykach przy tworzeniu i prowadzeniu kampanii w Google AdWords.