Archiwa kategorii: Szkolenia

Optymalizacja sklepów internetowych

Optymalizacja sklepów internetowych – Szkolenie w Warszawie

Szkolenie w Warszawie z zakresu optymalizacji i pozycjonowania sklepów internetowych. Organizowane przez nas szkolenia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, sala jest zawsze wypełniona uczestnikami, którzy przyjeżdżają z całej Polski aby wziąć udział w tych nieprzeciętnym wydarzeniu. Przyszedł czas na zorganizowanie następnego.

Onsite SEO Audyt

OnSite SEO Audyt (OSA) Warszawa – Technikalia

Cyklicznie w Warszawie organizujemy szkolenie z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem, sala zawsze jest wypełniona uczestnikami, którzy przyjeżdżają z całej Polski aby wziąć udział w tych niepowtarzalnych wydarzeniach. Przyszedł czas na zorganizowanie następnego.

Droga do sukcesu w Google w 2015 roku

Google stale się rozwija i wytycza nowe cele. Nie tylko sobie, ale także każdemu, kto chce być na bieżąco ze wszystkimi usługami jakie Google oferuje, a na których można zarobić. Dlatego też w nowym roku ruszamy z nowym pakietem szkoleń SEO/SEM

1000zł do wygrania w konkursie na dowolne usługi hostingowe w NetDC.pl

W zeszłym tygodniu firma NetDC.pl była jednym ze sponsorów szkoleń Silesia SEM. Uczestnicy brali udział w szkoleniach z Google Analytics, mediów społecznościowych, Content Marketingu, optymalizacji i użyteczności stron, Google AdWords oraz zaawansowanego szkolenia z pozycjonowania stron. Otrzymali bony do wykorzystania na dowolne usługi w NetDC.pl i dzięki temu mogą wybrać sobie z pośród oferty serwerów dedykowanych, serwerów VPS lub klasycznych kont hostingowych coś dla siebie.

Strzelecki, Dziedzic I Kubera

Szkolenie z pozycjonowania w Warszawie – Dziedzic, Gontarek, Kubera i Strzelecki

W zeszłym roku pierwszy raz odbyło się szkolenie prowadzone przez 4 osoby, które posiadają bardzo bogate doświadczenie z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Cieszyło się ono bardzo dużym zainteresowaniem, sala była wypełniona uczestnikami, którzy przyjechali z całej Polski aby wziąć udział w tym niepowtarzalnym wydarzeniu. Otrzymaliśmy niedawno kilka zapytań o możliwość powtórzenia tego rodzaju szkolenia i po krótkiej naradzie z kolegami, postanowiliśmy się znowu spotkać w jednym miejscu i przeprowadzić nietuzinkowe szkolenie SEO.