Szukamy pracowników z doświadczeniem w pozycjonowaniu

eactive wiemy jak

EACTIVE wiemy jak – jesteśmy z Wrocławia i od 10 lat zajmujemy się pozycjonowaniem. Agencja SEO szuka osób, które mają doświadczenie i predyspozycje do pracy w naszej specyficznej branży. Każdy kto pracuje przy pozycjonowaniu wie o czym mowa 🙂

Szukamy osób na następujące stanowiska:

  • kierownik projektów SEO
  • pozycjoner
  • asystent pozycjonera

Kierownik projektów SEO

Stanowisko wymagające minimum 2-3 letniego doświadczenia i umiejętności kierowania ludźmi oraz prowadzenia i nadzorowania kilkunastu projektów jednocześnie. Jest to samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pod nadzorem i przy współpracy kierownika działu pozycjonowania.

Pozycjoner

Stanowisko wymagające minimum rocznego doświadczenia w realizacji projektów SEO.

Asystent pozycjonera

Stanowisko wymagające minimum 3 miesięcznego doświadczenia i predyspozycji do pracy przy pozycjonowaniu.

Szukamy osób, które interesuje branża pozycjonowania i z tym wiążą swój rozwój zawodowy i chcą się stać ekspertami w tej dziedzinie. Jeśli chodzi o wynagrodzenie – dostosowujemy je do posiadanych umiejętności i osiąganej skuteczności na polu walki – ale proszę nie mylić z pozycjonowaniem na efekt i osiąganiem top10 – nam chodzi o umiejętność realizacji zaplanowanych działań.

Wszystkie osoby zainteresowane proszę o przesłanie informacji o sobie, swoim doświadczeniu i wybranym stanowisku na email: michal(małpa)eactive.pl Mile widziane aplikacje w postaci CV i LM.


Zapisz się do newslettera wypełniając pola poniżej. Będziesz na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami związanymi z Silesia SEM i informacjami o marketingu internetowym w sieci. Nie spamujemy.

Zostanie wysłany do Ciebie e-mail potwierdzający: przeczytaj zawarte w nim instrukcje, aby potwierdzić subskrypcję.

Twój email:

 Zapoznałem się z polityką prywatności.
The following two tabs change content below.

Artur Strzelecki

Niezależny specjalista SEM, który upowszechnia wiedzę o marketingu w wyszukiwarkach internetowych. W wolnych chwilach doradza dużym i małym klientom.

Jedno przemyślenie nt. „Szukamy pracowników z doświadczeniem w pozycjonowaniu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *