Jak skontaktować się z Google?

Google

Użyj tego przewodnika, aby skontaktować się z Google i uzyskać pomoc dla usługi Google z której korzystasz.

Czy miałeś kiedyś problem z jedną z usług Google, ale nie wiedziałeś gdzie się zwrócić z tym problemem? Jeśli tak, to pewnie chcesz znaleźć łatwy sposób aby się skontaktować z Google w tej sprawie. Na poniższej liście znajdziesz wiele możliwości kontaktu oraz inne sposoby dotarcia do Google w sprawie pomocy dotyczącej usług Google z których korzystasz.

Google+

Masz jakiś problem z Google+? Poniżej znajdziesz niektóre ze sposobów aby skontaktować się z Google w sprawie sieci społecznościowej.

Można także nawiązać kontakt z innymi użytkownikami Google+ na Google+ Community Forums. Kategorie dyskusji obejmują problemy z funkcjonowaniem Google+, lepsze poznanie Google+, sugestie dotyczące nowych funkcji oraz opinie dotyczące różnych aspektów Google+ jak: strony, aplikacja mobilna, hangouty i usługę lokalnie.

Google+ Lokalnie

Jeśli korzystasz z usługi Google+ Lokalnie (wcześniejsza nazwa Google Miejsca) i masz problem związany z mapą, możesz użyć tej instrukcji.

 • Zgłoś problem i popraw mapę – Instrukcja pokazuje trzy różne rozwiązania problemów, które mogą pojawić się podczas korzystania z Google Mapy.

Można także nawiązać kontakt z innymi użytkownikami Google Mapy na Google and Your Business Community Forum. Kategorie dyskusji obejmują potrzebuję rady oraz problemy techniczne.

Google AdWords

Google AdWords ma kilka różnych możliwości kontaktu, które można znaleźć na tej stronie. Znajduję się tu numer telefonu dostępny z każdego miejsca na ziemi, czat na żywo oraz email. Można także porozmawiać o produkcie Google AdWords na oficjalnym Google AdWords Forum.

Google Analytics

Szeroko rozumiane wsparcie w Google Analytics przede wszystkim dotyczy opcji Google Analytics Premium i dopóki z niej nie skorzystasz, to nie ma za wiele dróg kontaktu z Google dotyczących tego produktu. Ta strona omawia pomoc techniczną i dostęp do konta. Można także nawiązać kontakt z innymi użytkownikami Google Analytics na Google Analytics Forum. Kategorie dyskusji obejmują szeroki zakres tematów od śledzenia kodu aż po eksperymenty.

Narzędzia dla Webmasterów

Pomoc dla Narzędzi dla Webmasterów zawiera istotne formularze i instrukcje jak przesłać do Google informacje dotyczące problemów jakie wystąpiły z twoją stroną internetową.

 • Napisz do Google – aby otrzymać pomoc związanej z przyciskiem +1 na twojej stronie.
 • Dodatkowe wsparcie – Dowiedz się jak skontaktować się z Gogole, gdy twoja strona zniknęła z wyników wyszukiwania lub została zaatakowana przez hakera lub jeśli chcesz usunąć adres URL z indeksu Google, zgłosić spam lub naruszenie praw autorskich albo powiedzieć Google by indeksował twoją stronę wolniej lub że zawartość twojej strony znalazła się w filtrze Safe Search przez pomyłkę.
 • Brak Rich Snippetów – Jeśli nie możesz zainstalować Rich Snippetów na swojej stronie, ta instrukcja pomoże Ci poinformować o tym Google.

Można także nawiązać kontakt z innymi użytkownikami na Forum Google dla Webmasterów. Kategorie dyskusji obejmują indeksowanie i ranking, Narzędzia Google dla webmasterów, sugestie dla Google i o wszystkim.

YouTube

Wsparcie YouTube w większości dotyczy praw autorskich, naruszeń praw autorskich oraz naruszeń warunków użytkowania YouTube. Poniżej znajduje się lista instrukcji jak zgłaszać problemy do Google.

Można także nawiązać kontakt z innymi użytkownikami na YouTube Community Forum. Kategorie dyskusji obejmują odtwarzanie i oglądanie filmów, wgrywanie i zarządzanie filmami, ustawienia konta, opcja kanałów, wersję mobilną oraz YouTube dla non-profit.

Gmail

Korzystanie z Gmail pozwala z Google na kontakt, gdy wystąpią trudności z pocztą lub twoim kontem.

Można także nawiązać kontakt z innymi użytkownikami na Gmail Community Forum.

Google Chrome

Jeśli korzystasz z Google Chrome w swojej pracy, poniżej znajdziesz listę sposobów jak uzyskać pomoc.

 • Pomoc techniczna Chrome – Osoby które kupiły urządzenia z Google Chrome w wersji dla Firm lub dla Szkół i Uczelni posiadają dostęp do całodobowej pomocy technicznej przez telefon, siedem dni w tygodniu.

Można także nawiązać kontakt z innymi użytkownikami na Google Chrome Community Forum. kategorie dyskusji obejmują zgłaszanie problemów, przesyłanie opinii i sugestii, wskazówki i poradniki korzystania z Chrome.

Inne wsparcie Google

Szukasz innego sposobu kontaktu z Google? Skorzystaj z tych instrukcji i formularzy.

 • Google Support – Panel startowy z pomocą dla wybranych głównych produktów Google.
 • Kontakt z Wyszukiwarką Google – Strona daje wskazówki jak przesłać opinię do Google w sprawie wyszukiwarki. Można także nawiązać kontakt z innymi użytkownikami na Google Search Forum.
 • Google Offers – Jeśli masz trudności w korzystaniu z Google Offers, możesz użyć tej instrukcji aby porozmawiać ze wsparciem przez telefon.
 • Google Drive – Na stronie znajdziesz wskazówki jak sobie radzić z trudności przy korzystaniu z Google Drive oraz w czasie godzin pracy można uruchomić czat ze wsparciem usługi. Można także nawiązać kontakt z innymi użytkownikami na Google Drive Community Forum.
 • Usuwanie treści z Google – Na stronie znajdziesz informacje o tym, gdzie zgłaszać treści, które twoim zdaniem powinny zostać usunięte z usług Google w świetle obowiązującego prawa.

Czy już wcześniej kontaktowałeś się z Google? Jakie są twoje doświadczenia? Podziel się nimi w komentarzu.

Zdjęcie do artykułu pochodzi z Flickr, autor: Jasper Morse.
Post powstał na podstawie inspiracji iAcquire.


Zapisz się do newslettera wypełniając pola poniżej. Będziesz na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami związanymi z Silesia SEM i informacjami o marketingu internetowym w sieci. Nie spamujemy.

Zostanie wysłany do Ciebie e-mail potwierdzający: przeczytaj zawarte w nim instrukcje, aby potwierdzić subskrypcję.

Twój email:

 Zapoznałem się z polityką prywatności.

The following two tabs change content below.

Artur Strzelecki

Niezależny specjalista SEM, który upowszechnia wiedzę o marketingu w wyszukiwarkach internetowych. W wolnych chwilach doradza dużym i małym klientom.

14 przemyśleń nt. „Jak skontaktować się z Google?

 1. Witam,
  Jeśli mogę się zapytać. Jaka wtyczka formę komentarzy, jaka jest prezentowana na tej stronie?

 2. Mnie tam najbardziej irytuje brak numeru telefonu (nie licząc adwords) można im słać i słać te wiadomości i tak nie wiadomo czy przeczytali, czy odpowiedzą, czy mają to w 4 literach

 3. Wiadomo że jeśli kontakt nie dotyczy jakieś płatnej usługi google to mają cię głęboko. Co innego jak to dotyczy adwords. Jak to mówią duży może więcej.

 4. Korespondencja np w sprawie map była wielokrotnie wysyłana do supportu i co… nic, maja to w nosie, nie pomagają i nie odpowiadają. Po co komu taka „pomoc”

 5. Niestety tylko google adwords ma jakaś działającą infolinie,z uwagi na jego komercyjny charakter 🙂

 6. mam ptyanie co mozna zrobic ze strona która naduzywa wszelkich praw dla siebie nie dla potencjalnie uzytkownika smiertelnika i sa łamane wszelkie zasady nie zadzace sie prawami w polsce a zadza sie prawami innego kraju i informacja jest zawierana w małej rubryce czyli oknie przesuwalnym czy ktos by sie tym zajnteresował bo jak dla mie i wielu ludzi jest to nacjaganie by grac a nie miec zadnych praw konsumenta czy uzytkownika danej platformy czy gry bardzoo bym prosił o odpowiedz bo dla mie to jak danie ciasteczka dziecku które nie moze go dotykac z powazaniem dziekuje i oczekuje na Państwa odp

 7. Chciałabym odzyskać wiadomość, która przez pomyłkę została wysłana na moje konto, którego nie używam od 3, albo 4 lat (adresy różnią się 2 znakami). Hasła odzyskać nie mogę, bo utraciłam je od razu, a nie podałam drugiego adresu e-mail. Nie mogę się skontaktować z google w tej sprawie przez podany formularz, bo co jest oczywiste nie mam nagłówka wiadomości. Nie mogę też skontaktować się z osobą, która tego maila wysłała, ponieważ nie mam żadnego kontaktu do niej. Jedyne co mogę powiedzieć to to co mniej więcej znajdowało się w jej zawartości. Czy jest jakiś sposób na odzyskanie tej wiadomości?

 8. Dzień dobry,
  mam kłopot, gdyż chciałabym skontaktować się z pomocą techniczną Google, ponieważ mam podejrzenie, że stałam się ofiarą oszustwa. Pewna firma naciągnęła mnie na opłacenie usługi Google Moja Firma, gdy nie zdawałam sobie sprawy, że jest to opcja bezpłatna! Wcześniej wizytówka google została dodana bez mojej wiedzy na podstawie informacji ze strony internetowej firmy. Kobieta z którą rozmawiałam przez telefon przekonywała, że jeśli nie opłacę abonamentu, to wizytówka (mapka, informacje o stronie) zniknie z wyszukiwarki google. Co mogę zrobić w tej sytuacji, gdzie zgłosić skargę (czy złożyć reklamację? zgłosić na policję?) W jaki sposób mogę uzyskać dostęp do wizytówki stworzonej przez inną osobę?
  Będę ogromnie wdzięczna za pomoc,
  pozdrawiam
  Dorota Mackiewicz

 9. Zastanawia mnie fakt jak mogło od tak sobie zniknąć moje konto na Picasie na którym miała dosyć sporo pamiątkowych zdjęć. Jeżeli jesteście w stanie mi pomóc i je przywrócić byłabym wdzięczna

 10. Jak można przywrócić starą wersję GOOGLE ?
  Ta nowa wersja opiera się tylko i wyłącznie na reklamach.
  Nie lubię jej i wykasuję z komputera.

 11. Wtajcie
  Jak ustawić w mapach google trasę dla ciężarówki ? mam tylko osobowe, pociąg, pieszo, rower hmm

 12. Szanowny Panie Karolu – Ja się nie znam na tych technologiach – mogę się mylić – ale Moim zdaniem auto to auto – myślę że komputer nie odróżnia auta osobowego od ciężarowego – tu chodzi raczej o sposób poruszania się – tramwai porusza się po wyznaczonych szlakach komunikacyjnych z określoną prędkością – to samo dotyczy poruszania się pieszo bądz rowerem po ścieżkach rowerowych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *