Droga do sukcesu w Google w 2015 roku

Google stale się rozwija i wytycza nowe cele. Nie tylko sobie, ale także każdemu, kto chce być na bieżąco ze wszystkimi usługami jakie Google oferuje, a na których można zarobić. Dlatego też w nowym roku ruszamy z nowym pakietem szkoleń SEO/SEM

Dla głodnych wiedzy przygotowaliśmy czterodniowy maraton z SEO. Pierwszego dnia zapraszamy do uczestnictwa w Content Marketing jako element SEO. Szkolenie prowadzi Jakub Makaruk, administrator strony www.forum.optymalizacja.com – najstarszego i największego forum o pozycjonowaniu i optymalizacji. Drugiego dnia możemy spotkać się na szkoleniu Optymalizacja i usability stron. Te szkolenie prowadzi Tomasz Wieliczko z firmy Xann Internet Solutions.

Kolejna porcja wiedzy czeka na zaawansowanych poziomach wiedzy. Trzeci etap to udział w szkoleniu White Hat SEO. Te szkolenie akurat prowadzę ja i przeważnie całkiem dobrze mi to wychodzi. Ostatni dzień to spotkanie z tematem Black Hat SEO, którego zawsze podejmuje się Robert Niechciał, fan automatyzacji i właściciel niezliczonej liczby serwerów pod BHS.

Dla osób zainteresowanych lżejszą tematyką przygotowaliśmy szkolenie AdWords na poziomie podstawowym. Jest ono przygotowane dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z marketingiem internetowym i chciałyby efektywnej wykorzystać ten kanał komunikacji. Ze szkolenia skorzystają także osoby zlecające prowadzenie kampanii AdWords agencji. Dowiedzą się one na co zwrócić uwagę przy zlecaniu tego typu zadań.

Jeżeli interesują Cię zaawansowane strategie prowadzenia kampanii AdWords, z wykorzystaniem sieci reklamowe i automatyzacji zapisz się na szkolenie Google AdWords Zaawansowane. Dowiesz się na nim więcej na temat wykorzystania Google Merchant Center w kampaniach produktowych, jak uruchomić reklamę GSP w Gmailu i jak sprawnie zarządzać reklamami na YouTube.

Ponadto zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu Google Analytics oraz Social Media Marketing. Te dwa zagadnienie świetnie uzupełniają całość marketingu internetowego. Po przebytych szkoleniach otrzymasz certyfikat. Wiedzę zdobytą na nich będziesz mógł wykorzystać w praktyce w swoich kampaniach internetowych.

The following two tabs change content below.

Artur Strzelecki

Niezależny specjalista SEM, który upowszechnia wiedzę o marketingu w wyszukiwarkach internetowych. W wolnych chwilach doradza dużym i małym klientom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *