Jak Marketing Festival odniósł sukces nim się jeszcze rozpoczął?

Marketing Festival w Brnie, Czechy

Odpowiedź jest bardzo prosta. Na trzy tygodnie przed rozpoczęciem największej konferencji o marketingu internetowym, nie można już na nią kupić biletu. Wszystko zostało wyprzedane…. to świadczy o pewnym zakresie sukcesu.

Czy będzie tak dalej, okaże się zapewne w trakcie programu, natomiast z tego co widać, lista speakerów jest rzeczywiście imponująca i program zapewne sam się obroni.

Okazuję się również, że wiele osób z Polski nie zdążyło kupić biletu na Festival. Wygląda na to że już tak zostanie. Silesia SEM jako partner Marketing Festivalu w Polsce wydatnie pomogła w promocji tego wydarzenia w kraju. Dostałem wczoraj kilka zapytań o możliwość nabycia biletu mimo ich braku na stronie internetowej.


Festiwal SEO 2018 Katowice

Napisałem prosto do organizatora, Jindricha, czy może zaoferować jeszcze jakieś miejsca. Odpowiedź, której mi udzielił jest zaskakująca, cytuję w oryginale:

Uffff… I will let you know during the day. The situation is crazy, we are truly fully booked including all reserve seats.

Z tego co wiem to jedynymi pewniakami z Polski są koledzy z MaxRoya, natomiast nie znam nikogo osobiście, kto by zdążył kupić bilet, a niestety wielu kolegów się spóźniło. Na ten moment pozostaje wykupienie dostępu video do materiałów z konferencji w cenie 20Euro. Informacja jest na stronie konferencji.

Swoją drogą ten przykład pokazuje, że można przygotować branżową konferencję, która będzie wypełniona po brzegi uczestnikami, a mnóstwo innych osób będzie żałowało, że nie zdążyło kupić biletu. Sukcesu upatruję tutaj w bardzo przyzwoitej cenie za 2 dni konferencji, porównywaj z ceną za Google Analytics Summit, w którym uczestniczyło około 650 osób z samej Polski oraz w bardzo dobrym doborze prelegentów, którzy reprezentują różne dziedziny marketingu internetowego.

Ja osobiście swój bilet mam. Postaram się przygotować relację z całego przebiegu konferencji oraz zobaczę jaka będzie dostępność materiałów. Komu się udało kupić bilet i jedzie do Brna?


Zapisz się do newslettera wypełniając pola poniżej. Będziesz na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami związanymi z Silesia SEM i informacjami o marketingu internetowym w sieci. Nie spamujemy.

Zostanie wysłany do Ciebie e-mail potwierdzający: przeczytaj zawarte w nim instrukcje, aby potwierdzić subskrypcję.

Twój email:

 Zapoznałem się z polityką prywatności.
The following two tabs change content below.

Artur Strzelecki

Niezależny specjalista SEM, który upowszechnia wiedzę o marketingu w wyszukiwarkach internetowych. W wolnych chwilach doradza dużym i małym klientom.

3 przemyślenia nt. „Jak Marketing Festival odniósł sukces nim się jeszcze rozpoczął?

  1. Organizatorom pozostaje pogratulować takiej popularności, szczególnie, że to chyba pierwsza edycja tej imprezy. Czekamy zatem na Twoją relację z Czech! 🙂

  2. Jak na mój gust robi się lekka bańka na rynku reklamy internetowej, a może się mylę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *