Marketing Festival 2016 w Ostrawie

Marketing Festival 2016

Know-how najlepszych światowych specjalistów w dziedzinie digital marketingu ma do Polski bliżej niż kiedykolwiek wcześniej. Droga z Katowic na Marketing Festival będzie w tym roku trwała jedynie godzinę, zaś półtorej godziny z Krakowa, dwie i pół z Wrocławia a cztery godziny z Warszawy.


Zobacz Pozycjonowanie sklepu internetowego - 2 częściowe szkolenie online


Marketing Festival od samego początku, gdy powstał w 2013 roku podniósł bardzo wysoko standard konferencji marketingu internetowego. Byłem do tej pory na wszystkich trzech edycjach (przeczytaj relacje z lat ubiegłych: 2013, 2014 i 2015) i nie wyobrażam sobie przegapić następnej edycji.

W 2016 roku Marketing Festival odbędzie się w Ostrawie w dniach 20-22 października. W dniu 20.10 odbędzie się 15 warsztatów, w których uczestniczyć mogą tylko osoby mające bilet na Festival. W dniach 21-22.10 odbędzie się właściwa część Festivalu podczas której usłyszymy 16 prezentacji oraz 10 unikalnych case study.

W tym roku w Marketing Festivalu może wziąć udział rekordowa liczba 1550 osób, bowiem tyle jest w stanie pomieścić Gong, największa sala konferencyjna w Czechach. Za każdym razem wszystkie bilety się wyprzedawały i niewątpliwie teraz będzie tak samo. Zostało jeszcze tylko 400 biletów, więc warto się pospieszyć bo na pewno wkrótce się skończą.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Osoby, które już jadą mogą dołączyć do wydarzenia na Facebooku „Polski wyjazd do Ostrawy na Marketing Festival„, gdzie znajdziemy osoby, które w tym roku się do Ostrawy wybierają.

Do tej pory poznaliśmy 8 prelegentów, którzy będą prezentować. Organizator wydarzenia, Jindrich Faborsky zawsze pieczołowicie dobiera osoby występujące. Jeździ po konferencjach na całym świecie i zaprasza najlepsze osoby, które spotka, a potem wiele godzin spędza z nimi nad prezentacją. Tu przeczytacie jak wybrał tę pierwszą ósemkę.

Poza wartością merytoryczną to także niezłe wydarzenie integracyjne. Odbędą się 4 imprezy. Będą to koncerty i networking w czterech różnych lokalizacjach Ostrawy.

Zobacz oficjalne Video

Jeśli jeszcze nie byłeś na Marketing Festivalu w Czechach to kiedyś trzeba spróbować. Poniżej jest oficjalna relacja video z ostatniej edycji.

Bilet na Marketing Festival

Zostało jeszcze tylko 400 biletów, ale to kwestia czasu nim się skończą. W tej cenie nie znajdziecie takiego rozmachu i takich prelegentów jakich proponują na tej konferencji. Bilety dostępne pod adresem:

https://www.marketingfestival.cz/

Marketing Festival 2016

 

The following two tabs change content below.

Artur Strzelecki

Niezależny specjalista SEM, który upowszechnia wiedzę o marketingu w wyszukiwarkach internetowych. W wolnych chwilach doradza dużym i małym klientom.

Jedno przemyślenie nt. „Marketing Festival 2016 w Ostrawie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *