Relacja z szóstego spotkania

Silesia SEM #6

W czwartek 27 października spotkała się śląska i małopolska branża SEO. Chwali się, że za każdym razem coraz więcej osób pojawia się z Krakowa. W planie znajdowały się 3 prezentacje oraz panel dyskusyjny.

Przedstawione tematy prezentacji to „Usługa Google Miejsca i wyszukiwanie lokalne” – temat wygłoszony przez Artura Strzeleckiego z Uniwersytetu Ekonomicznego, „Linki przychodzące i ich rola w pozycjonowaniu” to drugi temat przestawiony przez Roberta Nowaczyk z z Top Position oraz „Social SEO – Społeczne Rekomendacje w algorytmach Google i Facebook” jako ostatnie i najbardziej innowacyjno-przyszłościowe zagadnienie wysłuchane przez uczestników spotkania a zaprezentowane przez Michała Lenczyńskiego, autora systemu FacePlus.

Po wysłuchaniu prezentacji, w planie znajdował się panel dyskusyjny. Trwał trochę krócej niż było to zaplanowane, ale wynikało to z przedłużenia się dyskusji po ostatniej prezentacji. Do obejrzenia o czym była dyskusja w panel zapraszam do poniższego filmu.

The following two tabs change content below.

Artur Strzelecki

Niezależny specjalista SEM, który upowszechnia wiedzę o marketingu w wyszukiwarkach internetowych. W wolnych chwilach doradza dużym i małym klientom.

Jedno przemyślenie nt. „Relacja z szóstego spotkania

  1. Dzięki za udostępnienie wideo. To troszeczkę rekompensuje tym, którzy nie mogli się zjawić na spotkaniu. Generalnie widzę, że warto było się wybrać. Postaram się dotrzeć następnym razem 🙂 Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *